slideshow 1

Перевезення пасажирів автобусами на гірськолижні курорти Буковель та Драгобрат (взимку):

Відпочивати в Україні у новому тисячолітті стало престижно і здорово. Ми живемо у країні, яка багата не тільки чорноземом, але й має багато визначних місць для відпочинку. Але щоб добратись до «місць сили» (так називають духовні місця) потрібно задуматись над транспортом для перевезення своїх друзів чи родини. Дорога не завжди близька, тому потрібно обирати надійний транспорт.

Пасажирські перевезення по Україні автомобілями середньої місткості останнім часом набули неабиякої популярності. Адже політика підвищення цін та зменшення кількості пасажирських вагонів у різних напрямках Укрзалізниці, дала змогу розвитку транспортування людей та багажу дорогами України, при більш сприятливих умовах та інколи навіть цінах, ніж залізницею.

Наразі трансфери на гірськолижні курорти Буковель та Драгобрат (взимку) стали доступними завдяки приватним перевізникам та таким фірмам як «Леоспрінт». Для відпочинку у Карпатах тепер достатньо замовити транспорт на потрібну вам кількість людей та зібрати свої речі. Усе інше за вас може влаштувати «Леоспрінт» - від влаштування вас у готелях, до замовлення столиків у традиційних ресторанах.

Якщо ви зібрались на гірськолижні курорти Буковель, то для найкращого відпочинку не варто брати із собою власний автотранспорт. Замовте послуги по перевезенню та насолоджуйтесь не лише краєвидами і сніжними схилами, але й послугами кафетеріїв та ресторанів.