slideshow 1

Трансфер в готелі, пансіонати та до мальовничих куточків Карпат (Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта, Яблуниця, Верховина):

Замовляючи послуги транспортного перевезення, варто одразу обміркувати можливість приїзду в готель у місці призначення. Якщо ви вирішите відпочити у горах, то найкращим варіантом буде замовлення трансферу до мальовничих куточків Карпат (Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта, Яблуниця, Верховина). Також обов’язково спробуйте зимовий відпочинок, замовивши трансфер на гірськолижні курорти Буковель та Драгобрат (взимку).

Оберіть відпочинок без турбот та комфортний переїзд. Замовляйте перевезення одразу до дверей готелю чи пансіонату. Такі послуги дадуть вам змогу почати відпочинок ще у дорозі – ваша голова буде вільною від зайвих думок про переїзд з вокзалу до готелю. Також ви можете скористатись такою послугою компанії з пасажирських перевезень, як влаштування в готелях.

Оздоровлення і відпочинок в Карпатах та таких місцях, як Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта, Яблуниця, Верховина можливий не лише взимку, але й в будь-яку пору року. Перевезення у ці курортні місця здійснюється постійно – відпочивати можна тоді, коли ви забажаєте. Збирайте необхідні речі для відпочинку, та дзвоніть чи пишіть нам через контакти і замовляйте перевезення у Карпати будь-коли.