slideshow 1

автобусні та пішохідні екскурсії по старій частині міста Львова:

Для справжнього українця необхідним є знання історії своєї країни. Місто Львів являє собою сутність усієї України і при детальному вивчені показує, якою була Україна кількасот років назад. Мабуть, дуже важко сьогодні знайти свідомого громадянина України, що не був у Львові, або хоча б не мріяв про повноцінну екскурсію вулицями цього славетного древнього міста.

Якщо ви й досі не були у Львові і не знаєте усіх його визначних місць, зокрема «старе місто», то у вас є можливість виправити цю ситуацію. Наша компанія надає таку послугу, як автобусні та пішохідні екскурсії по старій частині міста Львова.

Не втрачайте можливості долучитись до історії своєї країни. Станьте разом із своїми друзями у ряди туристів і відвідайте Львів у супроводі професійного гіда. Замовляючи екскурсію по Львову, ви гарантовано будете пересуватись не тільки пішки, але й на комфортабельному автобусі нашої компанії.

Дізнайтесь про історію Львова, наберіться нових вражень та відчуйте себе частиною українського народу, справжнім громадянином України.