slideshow 1

екскурсійне транспортне забезпечення з формуванням маршруту, послугами гіда (групові та індивідуальні екскурсії по місту Львів та замках Львівщини):

Великою популярністю користуються саме туристичні поїздки. Можна не просто відвідати цікаві історичні міста своєї країни, але й почути від гіда історію того чи іншого славетного місця чи будівлі. Найбільш відвідуваним містом України для туристів стало Місто Лева – Львів. Саме тут збереглось найбільше історичних місць – замків, будівель, вулиць.

Ви можете замовити послуги з пасажирського перевезення, для здійснення екскурсій у місто Львів, по самому Львову і навіть по замкам Львівщини. Окрім того, ми можемо сформувати для вас оптимальний маршрут для цікавої екскурсії та забезпечити послуги гіда. Можливі як групові, так і індивідуальні екскурсії по справжньому українському місту та його замкам.

Перше, що потрібно спланувати для вдалої екскурсії, це транспорт. Наша компанія допоможе вам визначитись із автотранспортом та визначить найкращий маршрут для вашої компанії, або для вас особисто. На ваш вибір будь-яке комфортне авто із нашого автопарку.